Szpachlówka Uniwersalna

szpachlowka

Gotowa do użycia, wodorozcieńczalna szpachlówka przeznaczona do uzupełniania powierzchniowych i głębokich ubytków w postaci rys, pęknięć, szpar. Doskonale przylega do podłoża, również na brzegach i narożnikach materiału. Po wyschnięciu, może być szlifowana, heblowana, cięta i wiercona. Stanowi idealne podłoże pod wykończeniowe powłoki takie jak: lakiery, emalie, bejce, woski.

Cechy: dobra przyczepność, łatwa w obróbce ręcznej, idealna pod kryjące emalie.

 

karta_techniczna

karta_charakterystyki

 

Zastosowanie:

Do zastosowania do wnętrz, przeznaczona do uzupełniania ubytków w materiałach drewnopodobnych, tynku, betonie, kamieniu, płytach budowlanych. Dzięki wypełniaczowi o drobnym uziarnieniu szczególnie polecana do niewielkich ubytków i zarysowań (po rozcieńczeniu wodą możliwość aplikacji pędzlem).

 

 Kolory:

biala
biała


SPOSÓB UŻYCIA

Przed zastosowaniem szpachlówki, zaleca się przeprowadzenie testu aplikacji wykończeniowych powłok, w celu sprawdzenia zgodności krycia z oczekiwanym efektem. Naprawiana powierzchnia powinna być sucha, odtłuszczona i oczyszczona z resztek niezwiązanego z podłożem materiału. W czasie aplikacji nanosić równomiernie, mocno wciskając celem wypełnienia całego ubytku. Głębokie ubytki uzupełniać warstwami. Każdą następną aplikować po wyschnięciu wcześniejszej. W razie potrzeby, rozcieńczyć wodą. Przy zastosowaniach zewnętrznych, stosować zabezpieczenie identyczne jak zabezpieczenie naprawianej powierzchni. Narzędzia po użyciu czyścić wodą.

 

DANE TECHNICZNE

Opakowanie

0.35kg, 1.25kg, 4.2kg

Kolor

biała

Ilość warstw

1 lub więcej

Czas schnięcia

ok. 2h, w przypadku dużych ubytków do 24 h

Komentowanie jest wyłączone