Szpachlówka Akrylowa

szpachlowka

Gotowa do użycia, wodorozcieńczalna szpachlówka przeznaczona do uzupełniania powierzchniowych i głębokich ubytków w postaci rys, pęknięć, szpar. Doskonale przylega do podłoża, również na brzegach i narożnikach materiału. Po wyschnięciu, może być szlifowana, heblowana, cięta i wiercona. Stanowi idealne podłoże pod wykończeniowe powłoki takie jak: lakiery, emalie, bejce, woski.

Cechy: doskonała przyczepność, po wyschnięciu pozostaje elastyczna. Kolory można mieszać ze sobą dla uzyskania pożądanej tonacji.

 

karta_techniczna

karta_charakterystyki

 

Zastosowanie:

Do zastosowania do wnętrz i na zewnątrz, przeznaczona do uzupełniania ubytków w drewnie, materiałach drewnopodobnych, tynku, kamieniu, płytach budowlanych, metalu (po zabezpieczeniu antykorozyjnym), na powierzchniach szklanych.

 

 Kolory:

biala jasna-sosna ciemna-sosna1 swierk
biała sosna ciemna sosna świerk
buk dab jesion modrzew
buk dąb jesion modrzew


SPOSÓB UŻYCIA

Przed zastosowaniem szpachlówki, zaleca się przeprowadzenie testu aplikacji wykończeniowych powłok, w celu sprawdzenia zgodności krycia z oczekiwanym efektem. Naprawiana powierzchnia powinna być sucha, odtłuszczona i oczyszczona z resztek niezwiązanego z podłożem materiału. W czasie aplikacji nanosić równomiernie, mocno wciskając celem wypełnienia całego ubytku. Głębokie ubytki uzupełniać warstwami. Każdą następną aplikować po wyschnięciu wcześniejszej. W razie potrzeby, rozcieńczyć wodą. Przy zastosowaniach zewnętrznych, stosować zabezpieczenie identyczne jak zabezpieczenie naprawianej powierzchni. Narzędzia po użyciu czyścić wodą.

 

DANE TECHNICZNE

Opakowanie

0.35kg, 1.25kg, 4.2kg

Kolor

biała, sosna, ciemna sosna, świerk, buk, dąb, jesion, modrzew

Ilość warstw

1 lub więcej

Czas schnięcia

ok. 2h, w przypadku dużych ubytków do 24 h

Komentowanie jest wyłączone