O Firmie

o_firmie_ok2

Fox Dekorator to polska marka ekskluzywnych systemów dekoracji ściennych, która od niespełna dwóch dekad kreuje rozwiązania w zakresie tynków i farb dekoracyjnych. W skład bogatej oferty wchodzą masy akrylowe, tynki mineralne, farby strukturalne i laserunkowe oraz lakiery dekoracyjne.

Od 2013 roku właścicielem marki Fox Dekorator jest Grupa Atlas – lider na polskim rynku chemii budowlanej.

Dzięki możliwości barwienia produktów Fox Dekorator według palety NCS, architekci, projektanci oraz wykonawcy otrzymują możliwość, praktycznie niczym nie ograniczonej, kreacji wnętrz.

grupa_atlas

 

 

OGŁOSZENIE PLANU POŁĄCZENIA POPRZEZ UDOSTĘPNIENIE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI NA STRONIE INTERNETOWEJ SPÓŁKI ATLAS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zarząd Spółki ATLAS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi, przy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 105, 91-222 Łódź, wpisanej  do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000264887, ogłasza poprzez udostępnienie do publicznej wiadomości, zgodnie z treścią art. 500 § 2(1) Kodeksu spółek handlowych, że w dniu 29 lutego 2016 r. został uzgodniony, przyjęty i podpisany Plan Połączenia spółek o następującej treści:

Plan połączenia spółek

Komentowanie jest wyłączone